Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Probléma, ha nyitva maradt a...

Probléma, ha nyitva maradt a Bootloader a telefonomon?

Figyelt kérdés

Próbáltam rootolni,amiről végül lemondtam,mivel kicsit gajra vágta a telóm és buktam minden adatot,nagynehezen sikerült új Frimware-t tenni rá úgyhogy működik.

A bootloader viszont nyitva maradt ,és érdekelne ,hogy van e értelme azzal időt és energiát pazarolnom ,hogy lezárjam. Tudom,hogy alapból nem olyan sok idő,viszont itthon nincs gépem,szóval ismerőshöz kellene átmennem szórakozni vele. Van baj abból,ha nyitva marad vagy nincs?



2018. júl. 4. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj belőle.
2018. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljes mértékben gyártófüggõ.

Sokaknál ugrik a gari ha nyitva van, párnál még akkor is ha visszazárod (mert a flashcounter akkor is tudja hogy volt valami ha már lezártad)..

2018. júl. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Huawei P8 Lite (Ale-L21)

A garancia lejart szoval abbol nincs baj.

Mas hatranyom nem lehet belole?

2018. júl. 6. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok. Lehet hogy OTA-t nem kapsz utána már de am sem hiszem hogy a Huawei sűrün adna ki frissítést a régebbi modelljeire.

De am ha már kinyitottad akkor onnantól gyerekjáték megrootolni. nagy bajt nem csinálhatsz, alap rendszert mindig vissza tudod flashelni..

2018. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A rootolasrol mar lemondtam,orulok ,hogy ujra mukodokepes a telefon. Frissites mar tenyleg nem jon ra.
2018. júl. 6. 15:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyebkent lehet nagy bajt csinalni. A sikertelen rootnal is elszallt mindent,be se kapcsolt es Firmware finderrel tudtam ujra mukodesre birno
2018. júl. 6. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!