Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sim kártya miért lett...

A sim kártya miért lett letiltva? Vagy most mi a gond?

Figyelt kérdés

sok sok éve már ugyanazt a simet használom (sztem kb 8 éve) és a mult héten egyik percről a másikra megszűnt a térerő, azthittem az a baj, ujrainditás után a telefon 2 napig nem is kapcsolt be, viszont amikor végre sikerült ujraéleszteni, a telefon adataiban azt irta,


nincs hálózat

mobilhálózat típusa ismeretlen

üzemi állapot üzemen kívűl

roaming nincs roaming

mobilhálózat szétkapcsolva

saját telefonszám ismeretlen

bluetooth moilnet elérhetetlenek


+telefonálni sem tudok emrt nem talál hálózatot

???? mi a fene történt? :D



2018. júl. 5. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

A szolgáltató felhívása?

Adategyeztetés megvolt?

Előfizu?

Egyenleg ideje?

De szerintem lejárt a kártya vagy parkolópálya...

2018. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy maga a kártya ment tönkre? Menj be a szolgáltatóhoz, ők ki tudják cserélni.
2018. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, mert talán rossz a telefon, nem? 2 napig nem tudtad bekapcsolni, nem? Másik telefonnal se működik?
2018. júl. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

másik telefonban csak a nano sim kártya működik


mivel flottában van a telenornál, nem fogják csak ugy cserélgetni sajnos, nem én vagyok a flottacsomag tulajdonosa,

2018. júl. 6. 15:48
 5/6 A kérdező kommentje:

A szolgáltató felhívása? felhívnám én ha lenne hálózat tudod..


Adategyeztetés megvolt? felhíváskor ami nem lehetséges mivel nincs hálózat ?


Előfizu? az


Egyenleg ideje? fizetve van



De szerintem lejárt a kártya vagy parkolópálya... nem járhat le, a többi flottatag kártyája flottul működik

2018. júl. 6. 15:50
 6/6 A kérdező kommentje:
telefon kb 5 éves ami okostelefon esetében sok gyepálás mellett nagy szó de hát most meg működik csak továbbra sem kérik a sim kártya kódját bekapcsoláskor
2018. júl. 6. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!