Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges iPhone 5s készülék...

Lehetséges iPhone 5s készülék esetében wifi-re csatlakozni jelszó megadásával a gyorsmenüből közvetlenül, mint az android rendszer esetében vagy csak a beállítások menüpont alól?

Figyelt kérdés
Eddig nem sikerült, csak a wifi be és -kikapcsolása gyorsmenüből.
2018. júl. 7. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg majd az IOS 18 főverzióba bekerül, nem rakhatnak mindent bele, a végén még elveszik a (szokásos) éves innováció a gyártótól.
2018. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

+1


Ez iOS tipikus apple. Ajtótámasztónak elmegy kategória


Persze egy X-et én is elfogadnék, jól mutatna a bejárati ájtó mögött :D

2018. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehetséges, de nem is tudom, minek. Tudom, hogy Androidon ez működik, de ott ez az értesítő/vezérlő sáv egy kicsit másképp működik.


Btw. szerintem azért nincs kivezetve ez a funkció, mert a felhasználók 90%-a soha az életben nem használná, vagy évente 1-2x, ami miatt halál felesleges funkció lenne.. Ne mondja nekem senki, hogy napi 3-4 új hotspot-ra csatlakozik.

2018. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előfordulhat.


Csak pont az ilyen apróságokkal keseríti meg az apple az életed. Persze lehet venni 3310-et az kb iphonennal párhuzamba hozhato

2018. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 - egészen jól eltalált hasonlat. A maga idejében a 3310 egy nagyon jól eltalált telefonja volt a Nokiának :-)


Amúgy biztos csak felnőttem, de ilyen marhaságokkal nekem már nincs az a cég, aki az életemet meg tudja keseríteni. A funkciói túlnyomó része jól működik, nem tudom, mikor kellett hozzányúlni valamihez is, és nekem ez a megfelelő, nem az, hogy minden szrt állítgassak rajta hetente kétszer.


Mindig van néhány (néhány ezer, tízezer) ember, akinek nem pont úgy működik a rendszer, ahogy neki személyesen kellene, de hát egyik cégtől se várjuk el, hogy mindenki igényét kielégíti, mert azt ez a pár ember nem tudná megfizetni.


Amúgy ott a wifi beállításokban van egy "kézi csatlakozás" kapcsoló, az nem segít akkor, ha nincs ismert hálózat? Nem ad vmi értesítés, ami egyből a csatlakozáshoz (és a jelszó megadáshoz) visz? Ezt a funkciót én még nem próbáltam, de akár erre is jó lehet.

2018. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A mostani 3310re gondoltam.

De nyilván itt is analfabéták kommentelnek csak. Ez itt magyarhon, sok sok brainless ember

2018. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem lehet.


De most nem halsz bele abba a 3 másodperces megnyitási folyamatba :)

2018. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:
@5: igen, a maga odejében a 3310 sem rendelkezett semmiféle adatátviteli lehetőséghel, miközben a többi gyártónál a sima betárcsázás mellett már a GPRS is kezdett leszivárogni az alsókategóriába is. Szóval abból is kimaradt pár lényeges dolog -mint ahogy az Apple sen képes alapvető szabványok implementálására...
2018. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!