Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell beállítani hogy az...

DDavid003 kérdése:

Hogy kell beállítani hogy az alkalmazásokat alapból az SD kártyára töltse le?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy j3 2016 os telefonomba most vette SD kártyát de az alkalmazásokat csak telepítés után tudom áthelyezni.

Az eszözmemóriába már csak 1 giga maradt tehát többet foglaló app okat nem tudok letölteni pedig az SD kártyámon van vagy 30 gigabyte



2018. júl. 9. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
szokott lenni a beállításokban olyan, hogy automatikus mentés SD kártyára..viszont néhány app esetében ezt csak ROOT után tudod megcsinálni.
2018. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már órák óta keresem hogy,hogy tudom beállítani hogy hova mente de egyszerűen mintha nem lenne ilyen opció.
2018. júl. 9. 15:23
 3/9 anonim ***** válasza:
2018. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A (nem) alapértelmezett alkalmazásokat tudom mozgatni.

Most az a kérdésem hogy lehet e olyat hogy a play áruhárból RÖGTÖN az sd kártyára telepítse

2018. júl. 9. 15:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az ez előtti millió ugyanilyen kérdés esetében: sehogy.
2018. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Biztos semmi mód nincsrá? Csak mert a lassan 4 éves Lenovo telefonomon is volt ilyen opció
2018. júl. 9. 15:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne fogd fel, nekem mindegy.
2018. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, 5ös vagy 6os android óta..
2018. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lenovónál sem lehetett, csak az app egy részét, a sallangokat. Viszont ha így kivetted belőle a memóriát, sem a telón lévő rész, sem a sd n levő rész az életben nem működik többé.
2018. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!