Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S3 telóm véletlen...

Gyík55 kérdése:

Samsung S3 telóm véletlen szerűen azt írj ki, hogy kéri a sim-et, pedig benne van, vagy kikapcsol. Újra indítom darabig semmi gond. Azt mondta a GSM szerelő meg hal a teló! Van ilyen 4 évig ment rendesen. Valaki "bum"? Cserét javasol van ilyen?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A Gsm-esek nagyrészet CSAK a pénzre mennek,persze vannak rendes ,lelkiismeretesek is,de sajnos kevés.

Lehet,hogy elég lenne a sim kártyát cserélni. Lehet ,hogy csak a kis sim "tálca" mozog néha valamiért. Ami biztos,hogy a telefon meghalni semmiképp sem fog,azért mondja ,hogy hagyd ott nála ár alatt a telefont ,vagy csináltasd meg vele,neki mindenhogy pénze van belőle. Nekem is néha kiírja ,hogy nincs benne sim ,de én tudom,hogy a sim kártyám chipje elég ramaty már és azért van.

2018. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem győzködött a GSM boltos,csak eut mondta.Meglepetten és zavartan távoztam.Szeretem a telót,mem volt olcsó és nem szeretném eldobni.Ha javítható az lenne külön öröm!
2018. júl. 12. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!