Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek (hogy) érdemes...

Szerintetek (hogy) érdemes vásárolni telefont, ezek alapján?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új telefont, a jelenlegi az ötödik évét tapossa. Azon gondolkodom, hogy ezt az érintőset lecserélném egy olyan készülékre, ami nyomógombos, és vennék hozzá egy tabletet/ipadet. Nézegettem e-bayen, és nem tudom, megéri e onnan venni. Mármint ár arányban biztos, de félek, mi lesz, ha mondjuk tönkremegy, és balesetek is előfordulnak. Tény, hogy a jelenleginek se voltak ilyen bajai, ami miatt szervizelni kellett volna.

Szóval kicsit tanácstalan vagyok. Megéri kiadni e-bayen egyáltalán komolyabb elektronikus cikkre? Tapasztalat?

Gondolkodtam az iphone-on is, az van jelenleg, megérte anno megvennem, talán az egyetlen negatívuma, hogy ha túl sokat használom, túlmelegedik. Jelenleg 5S készülékem van, nagyobb váltásra gondoltam először, de aztán megláttam, hogy méretben milyen nagyon azok a készülékek. Nem kell... szerintem egy telefon ennél nagyobb ne legyen. Szóval lehet vegyek ehhez egy ipadet, és ameddig ez jó még, addig elvagyok vele, és később, ha már tényleg nagyon tropára ment, váltok. Szerintetek?



2018. júl. 11. 13:07
 1/4 FREWW ***** válasza:
Egy kisméretű telefon után tényleg nagy falatnak tűnnek a mostani telefonok, én is ugyanígy gondolkodtam, mígnem váltanom kellett, és csodálkoztam, milyen hamar meg is szoktam. A tablet piac az Ipadeket leszámítva haldoklik, normális tablet ár/érték arányban nagyon nincs is, a Samsung próbálkozik még ezen a piacon, de hatalmas felárral. Én a helyedben vennék egy 5.5'-ös vagy akörnyéki telefont megfelelő kijelző/előlap aránnyal. Az emberek rájöttek, hogy felesleges a tablet, ha van egy normális méretű eszközöd tartalomfogyasztásra, de még elfér a zsebedben is. Arról nem is beszélve, hogy ezekben a kütyükben jóval erősebb a hardver, mint azonos árban a tabokban. 5 év egy ilyen mai szemmel "picuri" telefonon nagy idő, szerintem nyissnaz új felé, nem bánnád meg.
2018. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Redmi note 5 mobilt az eustocknál kapsz 55000 ft-ért, ez már 6 ".
2018. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 FREWW ***** válasza:
Nekem is Note 5 van, de szerintem már az túl hatalmas lenne neki egyszerre. :D Persze a telefon kiválóságából ez nem farag le semmit.
2018. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az 5s előtt egy xiaomi mi 4 készülékem volt. Nekem már az is nagy volt sajnos, rettentően picik a kezeim, és szeretem, ha egy kézzel fogom és pörgetem is a képernyőn lévő dolgokat. Sajnos ezt már azon se tudtam kivitelezni rendesen, és állandóan féltem, hogy leejtem, vagy két kézzel fogdostam, ezért is döntöttem a kis méretű telefon mellett, de ahogy elnézem, egyre kevésbé gyártanak ilyen méretben, és a zsebembe meg nem tudom betuszkolni, szétfeszíti a farrészem, vagy le se tudok tőle ülni, ha elöl van, szóval táskában kell vinnem:D Azért is gondolkodtam a tableten, mert ugye rajzolás szempontjából jó, és én gyakran nézek a mostani telefonomon filmeket, akkor pedig talán normális lenne a képernyőm mérete. Szóval az ipad éri meg? Milyen típus ár-érték arányban a legjobb? Mondjuk, ha 100k-t szánnék rá max.
2018. júl. 11. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!