Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s8 vagy IPhone...

Samsung Galaxy s8 vagy IPhone 7 éri meg jobban 2018-ban?

Figyelt kérdés
Egy új telefont szeretnék vásárolni ami még egy min 3 évig kifog szolgálni melyiket ajánlanátok a kettő telefon közül?

2018. júl. 12. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Kettő közül az S8-at választanám.
2018. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem S8-am van december ota a kijelzoje csodas :) az aksi lazan eltart egy napot ha normalis hasznalattal, ha nem nagyon hasznalod akar marad 70% is estere, ha jatszasz meg kemenyen hasznalod normalis hogy kb 7 ora korul birja. Menj be valami uzletbe es nezd meg mindkettot mielott megveszed utana dontsd el melyik tetszik jobban. Bar kijelzo miatt lehet S8-at valasztod. Mar ejtettem le (csempere), tul elte. A plusz verziojat nem ajanlom, tobb helyet foglal hiaba a picit erosebb aksi, meg igy is nagy.

Ha akarsz 3 ev tokeletes hasznalatot lehet jobb valasztas az iphone, bar igy fel ev elteltevel s8-nal se erzodik semmi. Iphone 4s-em siman kibirt 4 evet. Lg g4-em is meg van, o sem akad igy 3 ev elteltevel. Valaszd amelyik jobban tetszik.

2018. júl. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
S8 jobban megéri, de ebben az árban már lehet találni Mate 10 pro-t is. Érdemes azt is megnézni.
2018. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Én személy szerint az iphone 7et választanám ettől függetlenül hardveresen jobb az S8
2018. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat!
2018. júl. 13. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem egy kategória. Az S8 az iphone x szint
2018. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!