Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Q6-ról vélemények? Mennyire...

LG Q6-ról vélemények? Mennyire jó játékok szempontjából?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak ezt a telefont, de nem tudom megéri-e megvenni. Van 2-3 játék, amit a mostani telefonomon játszom, és tök jó, csak az a baj, hogy itt-ott eléggé laggol.

Akinek a fent említett telefonja van, az tudna róla pár dolgot mondani? Például milyen a kialakítása, hogy néz ki a főmenü (nem pontosan, csak hogy esztétikus látvány-e), és hogy egyáltalán megéri-e váltani Vodafone Smart N8-ról? Illetve ha valaki lenne olyan kedves, hogy ilyen telefonja van, és esetleg kipróbálná ezt a két játékot amin játszom, az hatalmas segítség lenne! :)

Köszönöm szépen a válaszokat előre is!

Illetve ha tudtok még ajánlani telefonokat, amik nagyjából ilyen árban mozognak, mint ez az LG (66 ezer Ft a Voda oldalán) akkor azt is megköszönném!



2018. júl. 13. 16:06
 1/8 A kérdező kommentje:

Még eszembe jutott pár kérdés:

Nagyon melegszik?

A gombok tényleg fordítva vannak mint a többi telefonon? (Vissza, Főmenü, Megnyitott programok)

Az arcfelismerőt érdemes használni?

Olyan mint a Huawei, hogy nincs menüje? :(

2018. júl. 13. 17:05
 2/8 anonim válasza:
Esetleg ha youtube-on beírod hogy lgq6 és a játék nevét akkor biztosan lesz legalább egy videó. Amúgy egy tipp! Ha a játékok nevét is leirnád akkor sokkal könnyebb lenne neked segíteni 🙂
2018. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Itt van például egy: [link]

Amúgy ha megnézed akkor láthatod hogy a "gombok" szoftveresek, szóval 99% hogy ezt is testre szabhatod hogy a vissza gomb jobb vagy bal oldalt legyen. Mert az ilyen telefonoknál meglehet ezt csinálni. Amúgy ha van a közeledbe telenor, vodafon, telekom, media markt, expert vagy hasonló kaliberű bolt ott nagy eséllyel kipróbálhatod és az eladó válaszolni fog a kérdéseidre!

2018. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Mivel látom hogy magával az eszközzel kapcsolatban is vannak kérdéseid:

[link]

[link]

[link]

Még több hasonló videót találhatsz. A kereső szó amit én beirtam: lg q6 teszt (magyar videókat fogsz találni)

A játékokhoz pedig írd lg q6 game, lg q6 gaming, lg q6 "és a játék nevét" (gondolom nem kell a játékokhoz magyar hang, mert leginkább angol nyelvűek lesznek ezek a találatok)

2018. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Esetleg valami reakcíónak örülnék, ha már én vagyok az egyetlen aki hajlandó segíteni.
2018. júl. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy viszonylag jó középkategóriás teló, a legnagyobb grafikai igényű játékok nem biztos hogy elmennek rajta, legalábbis max grafon biztos döcögnek. Az alsó gombok meg szoftveresek így te állítod őket sorrendbe és aszem akár 6ot is odarakhatsz (nem csak az a 3 van mint alapból hanem még pár plusz). Nekem szvsz bejön az LG kezelőfelülete, egész jól személyreszabható.
2018. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Csak hogy tisztázzam a kitörésemet én voltam az első három válaszoló.

Látom megéri neked segíteni. Egy sz@ros keresést nem tudsz beirni hogy megválaszolhasd azt a kérdést a játékokkal kapcsolatban, ráadásul elvárod hogy úgy segítsünk, hogy meg se mondod milyen játékot akarsz játszani...

Aztán én, és még egy úriember hajlandó segíteni neked, de benned annyi jómodor sincsen hogy megköszönnéd. Nem tudom mivan most a gyerekekkel, nem tudnak köszönni!? (Azért gondolom hogy gyermek vagy mert nem tudom milyen korosztálynak az a fő szempont hogy milyen jól futtatja a játékokat). Szóval személy szerint lehangoló, hogy részletes válaszok után még egy "köszönöm" kommentet se kapok...

2018. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Viszonylag jó ár érték arányban van 27k lehet manapság kapni

Ezért kapsz 32gb tárhelyet

Android 8.0 ami már nem mai csirke de használható


5 colos 1080p LCD kijelző


Bővíthető SD kártyával


Egész jól meg éri az árát

dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!