Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J6 2017 vélemén...

Samsung Galaxy J6 2017 vélemények?

Figyelt kérdés

Van pár kérdésem a telefonnal kapcsolatban, hálás lennék, ha valaki, aki ilyen telefont használ, tudna rá válaszolni. :)

Kérdéseim:

Nagyon melegszik használat közben?

Mennyire jó a kamera? Eleget tesz a minősége annak, hogy 13 megapixeles?

A szelfi kamera is jó képeket csinál?

Mennyire lehet fényessé tenni? Ha például sötét témájú horror játékot játszok, és szeretném világosabbá tenni, akkor felviszi a fényerőt rendesen, vagy csak épphogy?

Milyen a hangszórója? Tisztán szól? (Vodafone Smart N8-am van, és azon borzalmas a zenehallgatás)

Képernyője, hátlapja mennyire karcolódik?

Játékokat jól viszi? Lenne két játék amivel szeretnék majd rajta játszani.

Egyelőre ennyi lenne. Nagyon hálás lennék, ha valaki esetleg le tudná tölteni a 2 játékot Play Áruházból, és meg tudná mondani, hogy mennyire laggol.

Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2018. júl. 13. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A J6 Magyarországon még meg sem jelent, és 2018-as modell, nem pedig 17-es.
2018. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, lehet az évet írtam el, de erre a telefonra gondoltam:


[link]

2018. júl. 13. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, én írtam hülyeséget, le vagyok maradva, mint a borravaló, a gúgliba beírtam, és az első 5 találat között egyik se volt magyar webáruház.

Ennyi pénzért jónak tűnik. A kamerára szerintem nem lesz panaszod, a melegedésre sem szerintem, az Amoled kijelzőknek pedig elég jó a fényerejük. A hangszórótól ne várj csodákat, YT videót lehet vele nézni, de zenehallgatáshoz ajánlott legalább egy olcsóbb Bluetooth hangszóró (pl. JBL GO) beszerzése. A kijelző és a hátlap nem hiszem, hogy túlzottan karcolódna, de azért egy tok és/vagy egy fólia sosem árt (de ez minden okostelefonnál ajánlott). Szerintem a játékokkal sem lesz igazán problémája.

2018. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) még várok azért, hátha ír még valaki.
2018. júl. 13. 22:17
 5/5 anonim válasza:
Nekem J6 van egy hete. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Külsője kicsit csúszós, és vékony érdemes rá tokot venni! Képernyő eszméletlen fényes. De tényleg! Fényképező előlapi 8mp ami nagyon szép képet tud csinálni, pláne előlapi vakuval. Hátlapi ugye a 13mp ami szintén megbízható, bár fontos a jó fényviszony. Akksi. Hát. Szeret merülni az első hetekben/hónapokban azt mondták. Viszont elenyésző a forrósodás. Normális hőemelkedés van. Játékokat elvileg viszi szépen, én nem szoktam játszani. Ha nem vigyázol hamar megtelek a 32GB-os belső memória. Hangszórója viszont nagyon tiszta. Basszust is szépen adja át. Szerintem megéri megvenni. :)
2018. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!