Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok törölni?...

Miért nem tudok törölni? (Android) Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon szépen megköszönném. Egy androidos telefonom van, és bár nemrég vettem bele egy SD kártyát, mostanában folyamatosan kiírja, hogy betelt a memória. Tegnap próbáltam feltenni a képeket, videókat laptopra és törölni a kártyán lévő tartalmat, de valamiért nem tudom törölni. Valaki ért hozzá? Segítene nekem ebben? (Kislányom fotói vannak rajta, és most fotózni sem tudok...nagyszülők messze és nekik szoktam így képet küldeni). Sajnos én nem nagyon értek hozzá. Nagyon szépen köszönöm előre is.

2018. júl. 14. 07:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi a telefonod pontos típusa?


Mennyi szabad hely van az sd kártyán és mennyi a telefon belső memóriájában?


Hogyan próbáltad törölni?


Mit csináltál épp, amikor kiírta, hogy nincs elég memória?

2018. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!