Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengeren ha kijelentkezek,...

Messengeren ha kijelentkezek, hogy jutok vissza ha elfelejtem a jelszót?

Figyelt kérdés
Szóval..van egy Facebook fiókom és egy Messenger fiókom és véletlenül átjelentkeztem a Facebookosra...de nem tudom a jelszavamat és nem tudom mit kezdjek! Valaki tudna segíteni?
2018. júl. 16. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Szóval van egy Facebookod és van egy Messenger fiókod is a Facebooktól függetlenül? Ha ígyvan akkor feltételezem az egyik kamu ,igazából az nem is szabadna hogy legyen. Ha viszont rosszul értelmeztem és egyben van a 2 akkor nem értem mi a probléma ,mert simán új jelszót kell kérni.


Ha úgy van ahogy először írtam akkor törölni kell a Messenger alkalmazás adatait,aztán fel fogja ajánlani ,hogy lépj be telefonszámmal és akkor elméletileg a meglévő fiókodba fog bedobni. Szerintem új jelszót is fogsz tudni telefonszámra kérni.

Bár nemértem ha van Facebookod miért lenne külön Messengered ,kivéve ha hamis (ahogy már írtam) viszont azt a Facebook nagyon nemszereti úgyhogy csak idők kérdése míg jelent valaki(k) és tiltva lesz vagy a Messengered vagy a Facebookod.


Ui.: Számolok azzal,hogy sokan akik hamis fiókot is használnak negatívot adnak (sokan nemszeretik a tükröt ☺) ,de nem igazán érdekel az értékelés. Remélem azért tudtam segíteni.

2018. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt, hogy ez nekem eddig hogy nem jutott eszembe? De nem, nem kamu. Csak van egy telefonszámmal és egy facebookkal. :)
2018. aug. 7. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!