Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite halk mikrofon....

Huawei P8 Lite halk mikrofon. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve vettem a Huawei P8 Lite telefonomat, és mostanában kezdtek el panaszkodni hogy telefonálás közben alig hallanak, már kiabálnom kell hogy egyáltalán értsenek valamit. Mit tehetek ellene? Segítsetek mert ez így nagyon nem jó, hogy nem tudom telefonálásra használni a telefonom.. Előre is köszönöm szépen.

2018. júl. 17. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hangerő növelő

[link]

Csak óvatosan vele,meglepően erős

2018. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha garis még akkor megjavíttatod.
2018. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez ilyen elektret-mikrofonbetegség, ütésre is érzékenyek. Jártam így régebben is, de azt a telefont már úgyis cserélni kellett.

Viszont így jártam néhány hete is, miután ütést kapott. A telefonban lévő apró mikrofonnal azonos méretűt találtam egy BT "füldugóban", amit átépítettem a telefonba, jó is lett.

Ezután rendeltem ilyen kis vackokat, hogy legyen tartalékba:

[link]

2018. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!