Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei vagy a Samsung a jobb...

Huawei vagy a Samsung a jobb telefonmárka?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy Samsung vagy huawei telefont veek. Gobdolkozom a Samsung Galaxy A5 (2017) vagy Samsung Galaxy A8 vagy huawei mate 10 lite telefonokon vagy esetleg a p20 lite de nem tudok dönteni melyik márka a jobb és a megbizhatóbb

jelenleg huawei p10 lite telefonom van


2018. júl. 18. 10:01
 1/5 A kérdező kommentje:
*vegyek bocsi véletlen elírtam
2018. júl. 18. 10:03
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Nekem most Huawei p9 lite van, elégedett vagyok vele. Előtte közel 3 évig szenvedtem a Samsunggal, nekem elég volt belőle.
2018. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Huawei

Nekem most P10-em van.


Volt korábban Iphone, Samsung, és Sony. Eddig ezzel vagyok leginkább megelégedve. Olyan 10 hónap használat után nem tudok negatív pontot találni a telefonban.

2018. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
78%

Csúcskategóriában ma már jól 1:1-re állnak, de középkategóriában a Samsung mocskos megbízhatatlan szoftverezésű valamiket képes kiadni.

És a Samsung árakban mindig is a Huawei fölött jár, tehát azonos árkategóriában jó eséllyel Huaweiben kapsz jobbat.

2018. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem 2 éve van Huawei P8-am amivel meg vagyok elégedve. Egyszer betonra leejtettem de nem tört be csak egy nagyon kicsi karc lett a sarkán és ennyi. Egyébként még mindig gyors csak az akksi gyorsabban merül ha sokat használom. Egyébként fain :) 20/N
2018. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!