Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom beletekerni a...

Nem tudom beletekerni a Youtube videókba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval az 2-3 nap óta valamiért nem tudok youtube videókba.Az van, ha rákattintok arra csuszkára ami azt jelzi, hogy mennyi időnél jár a videó, nem jut eszembe a neve, de gondolom tudjátok.Szóval ràkattintok semmi..Eddig ez működött most valamiért nem.Mit tegyek?

2018. júl. 19. 01:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, az első mondatban kihagytak a "beletekerni" szót
2018. júl. 19. 01:41
 2/7 Dávid1221 válasza:
Próbáldeg frissíteni utána kikapcsolni a telót majd indítsd újra és próbáld meg nekem is volt ilyen és utána jó volt!!
2018. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztam még ilyennel, de ha nem sikerül megoldani, van más lehetőség, igaz, csak kisebb ugrásokra (telefonon azt hiszem 20mp, számítógépen 5mp). Telefonon dupla koppintás a videó azon oldalára, amerre ugrani szeretnél (pl ha előre, akkor a videó jobb oldalára), számítógépen pedig a jobb-bal nyilakkal tudsz előre-hátra ugrani.
2018. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szakál H. Róbert válasza:
Nálam is ez a baj. nem lehet beletekerni a videóba. A hangot sem lehet állítani. Chrome böngészőn megy jól, Firefoxon jelentkezik ez a probléma.
2021. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahol tart a videó, ott fogd meg a csúszkát és húzd.
2021. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bathory Zsolt válasza:
Hali! Chrome-n nem megy a csúszka... Edge-n simán... Üzletpolitika? :(
2022. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
@6 a Youtube és a Chrome is a google tulajdona, nem hiszem, hogy szándékos.
2022. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!