Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az előző telómon telepítettem...

OldBoy46 kérdése:

Az előző telómon telepítettem egy rakat app-ot. Letöröltem róla ezeket, kivéve a play-t, mert a zasszonynak adtam. Az én új telómra telepítettem a play-t és pár app-ot az én telszámommal és SIM-mel. Lehet szinkronizálni?

Figyelt kérdés
A két telón belépve a play-ba csak az ő app-jai látszanak, csak a PC-n belépve látszanak a régiek is. Elég zavaró.

2018. júl. 20. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyári vissza állítás kell és olyan mint egy új telefon.
2018. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:

Ha belépsz a playboltba, akkor a saját appoknál az első fülön a frissítések vannak, a másodikon a telepítettek, a harmadikon az összes eddig letöltött.

És nem telefonszám alapján tartja nyilván és szinkronizálja ezeket, hanem a Google-accounthoz rendeli. Gondolom az asszony mobilján is te vagy bejelentkezve, ezért keveri össze. A nejed mobiljáról töröld a Google-fiókodat és jelentkezzen be ő a sajátjával.

2018. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi így megtaláltam. A telón a "Könyvtárak" oszlopból töröltem régieket és most OK
2018. júl. 20. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!