Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Talált valaki tényleg jó...

Talált valaki tényleg jó kijelzővédőt Samsung Galaxy S7-re?

Figyelt kérdés

A puha fólia nem játszik, mert VR szemüvegben azonnal leválik, megolvad a hőtől. Rendes kemény fóliát (ütésálló üveget) még nem próbáltam, de az meg állítólag a hátsó védőtok miatt jön le. Most próbáltam kijelzővédő folyadékot (Crystalusion), de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ez tényleg véd-e a karcolások ellen. Azt viszont azonnal észrevettem, hogy a kijelző simítása sokkal nehézkesebb, szinte odatapad az ujjam.


Szóval ha valaki megtalálta már az ideális kijelzővédőt, megosztaná, melyik az?


Úgy érzem, csak feleslegesen szóróm a pénzt a különféle vackok kipróbálására, és egyik sem válik be :(



2018. júl. 21. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél tokot. Majd ha kell a VR akkor leveszed ennyi. Gyári tokot ami a kijelzőt is védi. Vagy üvegfóliát vegyél.
2018. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem eddig sajnos mindegyik feljött:( egyszer sikerült egy olyat vennem ami letakarta az előlapi kamerát ezálltal nem jött fel,viszont az matt volt és idegesített,a kijelző védó folyadékot próbáltam,a karcok ellen nagyon jó,viszont attól függetlenül,hogy azzal védve volt a telefonom ugyanúgy lett rajta egy kis repedés...
2018. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!