Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone van amiben tényleg...

Az iphone van amiben tényleg jobb a többi hasonló okos telefonnál, vagy csak a designt, márkát kell megfizetni?

Figyelt kérdés
Milyen telefont javasoltok ha netezni is szeretnék és gyakran e-mailt nézni. Az új nokiáknál idegesítően kicsik a gombok, az iphone érintős kijelzője talán jobban kezelhető?
2010. jún. 18. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

iphone-ban a márka nagyon drága ez tény. az apple egy prémium gyakorlatilag sznob márka.


viszont valóban iszonyú jó kis cucc, jó a fogása, a kezelése. ő volt az első ilyen stílusú telefon. Persze vannak már utánzatok. az androidos telók hasonlóak és olcsóbbak amúgy.


iphonera az applikációk a legjobbak. az itunes és appstore, de ott sem maga a program megvalósítás, hanem a közösség, hogy egy rendszer van amin át fejlesztenek az emberek és a többiek egy pöttyenésre vásárolnak programokat aprópénzért vagy ingyen.


ha csk néha akarsz netezni kicsit, meg mail, akkro vegyél vmi egyszerűbbet, samsung vagy LG. nmtom van e bennük 3G, de edge-n is emegy ha csk mailozni akarsz.

2010. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a válaszod középső részét egyáltalán nem értettem, amiből az derül ki, hogy felesleges nekem ez az iphone :)

ha közepesen sokat akarok netezni... tehát az e-maileket egy nap akár többször megnézni és néha kicsit böngészni akkor is felesleges? köszi a választ

2010. jún. 18. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem menj be egyszer a media mark-ba, vagy vhova ahol tartanak kiállítva ilyen telót és tudod tesztelgetni.


jó kis cucc, de ha tleg csak néha kis netre kell akkor egy sima egyszerű érintős teló is megfelel. illetve a pénz sem utolsó.

2010. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!