Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Mesengert androidon "kilövés...

A Mesengert androidon "kilövés" gombbal inaktiválni lehet?

Figyelt kérdés
Vagy azzal módosulnak a beállítások?
2018. júl. 21. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Tessék?
2018. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg használtam a telefonomon, mindig az alkalmazásokban leállítottam. Bármikor szükségem volt rá, tökéletesen be tudtam kapcsolni.
2018. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Alkalmazáson belül.higy tudom kikapcsolni ha nem akarom hogy zavarjanak (pl.online video nézés közben)?
2018. júl. 21. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:

A telefonodtól függ, hogyan is működnek a dolgok. Nálam pl úgy van most beállítva, hogy a home gombot hosszan nyomva "megölhetek" (kényszer bezárás) egy alkalmazást.


A beállításokban szokott lenni alkalmazás kezelő (telónként eltérő néven), ahol pl el lehet távolítani egy appot, vagy megnézheted mekkora helyet foglal egy app. Na ott szokott lenni kényszerbezárás (leállítás, hol milyen néven) lehetőség. Azt használd és nem fog zavarni senki.

Bár nálam van lehetőség egy app értesítéseinek kikapcsolására, és a messengerben kikapcsolható a chat-fej is, ami ugyan olyan hatást kelt, de mégis megkapom az üziket.

2018. júl. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!