Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne Androidos...

Hogyan lehetne Androidos alkalmazások játékok adatait máshova menteni?

Figyelt kérdés
Heartstone-ozni szeretnék telefonon csak sajnos nincs elég tárhelyem se a telefonomon se az SD kártyán és nem szeretnék pénzt áldozni új telefonra vagy SD kártyára és semmi másra sem úgyhogyha valaki tudna valamilyen megoldást erre a problémára akkor az írja meg. A válaszokat előre is köszönöm.
2018. júl. 22. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz fizetni, akkor törölj valamit a telefonodról/sd kártyádról. Ha nem tudsz vagy nem akarsz semmit törölni, akkor nem fogsz heartstone-ozni.
2018. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen telefonról van szó?

Mennyi szabad hely van a belső tárhelyen illetve az sd kártyán?

2018. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Képtelenség hogy ne tudj ennyi helyet felszabadítani a telefonodon, nem sok sok GB-ról van szó hanem néhány száz MB-ról. Mentsd le a gépedre a régi képeket videók (főleg utobbit), vagy töröld az egyes appok felesleges adatait. Diskusage nevű appal feltudod térképezni a telefonod tárolóhelyét hogy még is mi mennyit foglal méretarányosan. Ez segíthet szelektálni.
2018. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam az összes lehetőséget egy csomó felesleges andatot letöröltem de azt írja ki a játék hogy nincs elég tárhelyem pedig belső tárhelyen 1,46GB SD kártyán 2GB szabad tárhelyem van.
2018. júl. 23. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmmm az érdekes, megnézted az appot amit írtam? akkor valamit törölnöd kell ami sokat foglal, vagy messenger facebook app datat törölni amik feleslegesek kb. és akkor lesz is már helyed. B, lehetőség új telefon nagyobb kártya
2018. júl. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!