Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
kerdezo.123 nevű felhasználó kérdése:

Adott egy Iphone SE, amihez vettem egy csíptetős mikrofont. A mikrofon jack vége két gyűrűs (nem tudom ez mit is jelent. ) Ha a telefonhoz dugom továbbra is a gyári mikrofon rögzíti a hangot. Valakinek van ötlete? KÖszi

Keress kérdéseket hasonló témákban: mikrofon, mobil, iPhone

2018. júl. 23. 18:13  Privát üzenet  

A válaszok
A telefonos jack mindíg legalább 3 gyűrős, 4 részre osztott. Azért mert te kinevezted iphonhoz valónak, attól még nem az. Csak egy sima fülhallgató. Ezért nem működik

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. júl. 23. 18:25 Privát üzenet
gyűrűs

# 2/4Időpont 2018. júl. 23. 18:25 Privát üzenet
Most látom, mit is írtam. Ettől függetlenül a 2 gyűrűs akármi nem illik a teló lyukába ( nem jó helyen érintkezik

# 3/4Időpont 2018. júl. 23. 18:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy iphone-hoz való. Csak, hogy adott egy készülék, amihez vettem egy mikrofont.

# 4/4Időpont 2018. júl. 23. 18:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csiptethetős mikorfont be lehet dugni telefonba és hangrögzítővel felvenni azt?
Filmezéshez milyen mikrofont (puska, csíptetős) ajánlotok + hangrögzítőt? Szabad téri és zárt térben is forgatnánk. Jó hangminőség szeretnék.
Milyen csíptetős mikrofont vegyek?
Mobilba dugható lav mikrofon?
Milyen hasonló (ill. akár pont ilyen) kivitelű csíptetős rádiós mikrofonok vannak, amik árban elérhetők?
Lehet-e a használni a belinkelt Rode csíptetős mikrofont mobil videó rögzítéshez? Samsung Galaxy s III-hoz! Www.Edigital.hu/DSLR_mikrofon/Rode_SmartLav_csiptetos_mikrofon_iPhone_ i...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!