Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Írnátok olyan mobilokat,...

Írnátok olyan mobilokat, amelyek legalább ugyanazt tudják, mint egy Samsung J-5, viszont ezen felül az appok frissítését is hiba, gond nélkül simán elvégzik?

Figyelt kérdés
A J-5-ömmel ez a legnagyobb gondom. Esetleg nem ártana 32 Gb-nál nagyobb bővíthetőség... De nem szeretném a gatyámat sem ráfizetni.

2018. júl. 24. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Xiaomi Mi A1.

Android One program keretében létezik, már az Android 8.1-re frissíthető, illetve nálam az app-ok, automatikusan frissülnek (így lett beállítva). Kb. J5 árához hasonlóba kerül, de 4 GB RAM-ot pakoltak bele, van benne infra, meg a 4G-n tudja a B20-at is.

2018. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bár nem tudom, mi az a B20, de nagyon szépen köszönöm !
2018. júl. 24. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Szívesen! B20-al kapcsolatban itt olvashatsz:

[link]

2018. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, ez igazán hasznos válasz volt !


:)

2018. júl. 24. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:

"Xiaomi Mi A1.


Android One program keretében létezik, már az Android 8.1-re frissíthető, illetve nálam az app-ok, automatikusan frissülnek (így lett beállítva). Kb. J5 árához hasonlóba kerül, de 4 GB RAM-ot pakoltak bele, van benne infra, meg a 4G-n tudja a B20-at is."


Nekem is ajánlották ezt a telefont. Nagy nehezen rá is vettem magam a vásárlásra.

Kellemesen csalódtam benne. Teszi a dolgát. És igen, már 8.1-en.

2018. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi a gond a j5 frissítéssel ???
2018. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!