Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone Gold vagy Jet Black?

IPhone Gold vagy Jet Black?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és nem tudom eldönteni. A Jet Black színe tetszik csak kicsit uncsi, míg a gold sokkal különlegesebb.

2018. júl. 24. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkabb jet black de ez a te izlesedtol fugg
2018. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az arany tetszik a legjobban, utána pedig a matt fekete. A jet black elméletileg nagyon karcosodik
2018. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a gold jobban bejön vedd azt. Rengeteg fiú/férfi ismerősömnek van fehér (iPhoneja) telefonja.
2018. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon búzás szín.
2018. júl. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért volna búzás szín, ráadásul nagyon?!

Lewis Hamiltonnak egy időbe rose gold volt. Az akkor milyen?

2018. júl. 25. 14:39
 6/8 anonim ***** válasza:
jet black üveg , de eléggé tud karcolodni ha nem tokba van
2018. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én egyik iPhone színéről sem gondolom hogy nemhez lenne kötve. Szerintem elég egyértelmű, hogy ha az arany szín jobban tetszik és különlegesebbnek gondolod azt vedd meg. Te fogod használni.
2018. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy meleg szín hanem inkább nem férfias az arany, nekem pl a fehér telefonok a kedvenceim meg úgy a világosabb színek az ilyen eszközök esetén, ha valasztanom kene a helyedben a goldot valasztanam mint sem a jet blacket
2018. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!