Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone om alkalmazásai...

Az iPhone om alkalmazásai német nyelven van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos, egyszer beállítottam a billentyűzet nyelvét németre. Azóta majdnem minden játék németül van! (Pl:Shadow Fight 2) Már kikapcsoltam a német nyelet, csak magyar nyelv van a billentyűzetek között. De valamiért úgy maradtak a játékok! Miközben a beállítások alkalmazás magyarul van, meg minden, de németek az alkalmazások! A shadow fight 2-t most toltottem le. Az is nemetul van pedig mar vagy 1 honapja kikapcsoltam a nemet billentyuzetet. Szoval legyszi segitsetek hol lehet ezt atallitani!! Köszi! :)

2018. júl. 24. 14:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Remélem érthetően leírtam. Ès még annyi, hogy iOS 11.0.3-as verzió van a telefonomon, ami iPhone SE.
2018. júl. 24. 14:12
 2/7 anonim ***** válasza:

Beállítások-Általános-Nyelv és régió...Előnyben részesített nyelvek sorrendje

Itt a magyar legyen legfelül, mint elsődleges nyelv.

2018. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj de jo, köszike!!!
2018. júl. 24. 17:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Még így sem működik :(
2018. júl. 24. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Csinálj egy hard resetet, hátha segít.


SE-n így kell: "A Home- és a Power-gomb egyszerre, hosszan tartó lenyomásával, kb. 10 másodpercig, az almalogó felvillanásáig tartva elérhetjük a készülék újraindítását, mely bizonyos szoftverproblémákra nyújthat hathatós megoldást. Ilyenkor az iPhone-t alaphelyzetbe tesszük, a memóriát “nullázzuk”, a használatban lévő programokat kikapcsoljuk (a háttérben működőeket is!)…"


Nem jár adatvesztéssel.

2018. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, majd írok ha sikerül! Amugy a Game Centernel is azt irja ki hogy Wilkommen zurück, NEMMONDOMMEGANEVEM
2018. júl. 24. 22:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Sukerült, a game centernél is jó lett, köszi szépen! :
2018. júl. 24. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!