Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki milyen mp3 lejátszó appot...

Ki milyen mp3 lejátszó appot használ? Melyik szerintetek a "legjobb"?

Figyelt kérdés
Egy ideje már a Poweramp-ot használom, de érdekelne, hogy van-e nála jobb lejátszó program. Engem a poweramp-ba leginkább az idegesít, hogy sokszor nem tudja ellenőrizni, hogy valóban megvettem az appot és amíg nem tudom meggyőzni, addig nincs zene. :/

2018. júl. 24. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:

PC-n VLC, amióta az eszemet tudom.

Mobilon a gyárit(LG), illetve YT mellé root + Viper4Android a tökéletes hangzásért.

2018. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jetaudio+ - jobb equalizer, több beállítási lehetőség = az aktuális készülékhez, füleshez jobban optimalizált hangzás.
2018. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kimondottan mp3 lejátszót nem használok.

Zenehallgatásra Spotify-t használok.

Bár most a youtube music-ot tesztelem egy hónapig.

2018. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alex Fly ***** válasza:
PC-n AIMP. Mobilon a gyártói (LG) playert illetve melóban szintén AIMP (csak fél fülessel tudom hallgatni és azzal le tudom kevertetni monóba illetve nekem jobban kézreáll a playlist-kezelése). Előző készülékemen a Viper4Arise saját, ESIRA nevű lejátszóját -gondolom nem kell ecsetelnem, miért...
2018. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is jetaudio+ használok.
2018. júl. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy ONKYO HF Plaver nevű zenelejátszót használok. Biztos vannak ennél sokkal jobbak is, de nekem nagyon bejön. Ugyan nincs túl sok beállítási lehetőség benne, viszont hangzás terén az összes eddig kipróbált zenelejátszót magasan veri és a telefonomon lévő gyári zenelejátszónál is sokkal jobb.
2018. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*nem Plaver, hanem Player
2018. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!