Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Így majd bekövetnek instagramon?

Így majd bekövetnek instagramon?

Figyelt kérdés

Barátaim, osztálytársaim, ismerőseim nem követnek vissza instagramon.

Nincs fent még képem és privátban van a profilom, gondoltam ez lehet az oka, de olyanokat is bekövetnek akiknek ugyanúgy nincsenek fent képeik. És vannak páran akik így is bekövettek, de a többiek miért nem? Érdektelen vagyok számukra?


És ha átállítom nyilvánosba, teszek fel pár képet akkor többen bekövetnek? Feldob nekik az oldal ajánlásba vagy akkor hogy találnak rám visszamenőleg?



2018. júl. 25. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Mi lenne, ha nem ezzel foglalkoznál? Kit érdekel, hogy hányan követtek be? Ettől jobban fogod érezni magad? Mert ha igen, akkor valamit át kéne állítani a fejedben.
2018. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%

"És ha átállítom nyilvánosba, teszek fel pár képet akkor többen bekövetnek?"


Engem akkor sem fog izgatni, ezzel legyél tisztában, és rajtam kívül még sokan vannak ezzel így, elképzelhető hogy az ismerőseid közt is vannak akik hasonlóan gondolkoznak.

Egyébként mire is lenne jó ez a dolog ami miatt itt hüppögsz?

Annak idején mikor gyerek voltam, még nem volt internet meg ilyen sz@rok, pl. autóskártya meg zenélős kvarcóra volt a menő.

De nekem nem volt, és mégsem lettem darabolós gyilkos miatta.

2018. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem használod, miért jó, ha követnek? Nem értem a logikát.
2018. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

Nem "bekövetnek", hanem követnek. Tahók beszélnek így.

Szerintem azért nem követnek, mert nem tudsz tisztességesen magyarul.

2018. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Ha nyilvánossá teszed a profilod, akkor igen, nagyobb az esélye, hogy többen bekövetnek, főleg ha látják, hogy több képed is van fent.



Instagramon pedig van olyan funkció, hogy törölheted a képeidet, szóval annak ellenére még lehet valakinek sok követője, ha most jelenleg nincs egy bejegyzése se-->ki tudja, lehet, hogy egy fél éve még 30+ posztja volt, csak valamilyen oknál fogva letörölte az összeset.

2018. júl. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

1. Valószínűleg nem vagy túl érdekes számukra emberileg sem (már bocsánat), ha nem akarnak minden áron bekövetni.


2. Igen ha teszel fel képeket jobbak az esélyeid, ki a franc akar kép nélkül bekövetni bárkit?

Ezt te sem gondolhatod komolyan, tök mindegy, hogy van rá példa, akkor sem így működik, ez egy alapvetően képmegosztó oldal.


3. Nem értem minek akar bárki is követőket, leginkább úgy, ha nem gyárt tartalmat. Nagyon egészségtelennek érzem a hozzááláásod, gondolom komoly önértékelési gondjaid vannak és nem nagyon vannak barátaid.


4. Te komolyan azt hiszed, hogy ez az egész ennyire számít?

Nem, nem számit.

2018. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!