Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobil telefont ajánloto...

Milyen mobil telefont ajánlotok ami 2 évnél hosszabb ideig is jól működik?

Figyelt kérdés
Maximum összeg 125000 Ft

2018. júl. 26. 12:47
 1/10 anonim válasza:
Huawei❤
2018. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Samsumg Galaxy j5
2018. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bármelyik kinai gyártmány működik 2 évig.

Nem kerül 70 ezerbe sem.

2018. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Az újabb középkategóriás telefonok már simán bírják 2 évig (persze csak ha nem töröd össze). Olyan telefont keress, amiben legalább 3 gb ram van, és akkor nem lesz különösebb problémád vele.

Nyilván a saját preferenciádon múlik, hogy mi tetszik és mi nem, de én azt ajánlanám, hogy a nagy márkákkal ne foglalkozz, mert a szoftverfrissítéseket úgy intézik, hogy garantáltan belassuljon a telefonod (és ez nem csak az iphone-okra igaz, nekem samsungal is hasonló problémám volt).

Én személyes tapasztalatok alapján xiaomi, hauwei vagy honor telefont ajánlanék. Azon belül pedig tényleg csak rajtad múlik, hogy mit vársz egy telefontól.


Ebben az árkategóriában én egyértelműen a Hauwei P20 Lite-ot ajánlanám, arra a mesterséges intelligencia miatt garantáltan jönni fognak 2-3 évig frissítések.

2018. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4: Jó hülyeségeket hordtál itt össze egy-két dologgal kapcsolatban, bár van amiben igazad van. A P20 lite, mint "dizájn" telefon túlárazottsága ellenére tényleg jóra sikeredett.


Tényleg attól függ, hogy mit vársz el egy telefontól.


Én a P10/Honor 9-et/Xiaomi Mi6-ot mondanám ilyen árkategóriában, szerintem most ezek éri meg a legjobban. A mostani Samu8-am előtt Huawei párti voltam, soha nem volt velük semmi probléma. Mostanában kicsit elszálltak az árakkal, de mire bejelentik az új szériát a P10 ára a béka segge alatt lesz.

Egyik rokonom évek óta P8 lite-ot használ, és pontosan ugyanúgy működik, mint amikor megvásárolta.

2018. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Motorola. Az 3 évig tuti minden probléma nélkül bírni fogja.
2018. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az előző telefonjaim mind elromlottak 1 éven belül. Nagy márkák voltak, mint Samsung, LG, stb...

Na de most egy Oneplus 5-ös készülékem van, most lesz mindjárt 2 éves, de ugyan olyan, mint a legelején.

2018. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:

Ha viztoara akarsz mennib akkor megnézedb hogy a most kapható mobilok közül melyik az, ami már bizonyítottan működik két éve...

Mondjuk ebben az esetben az újabb modellekről lemondhatszg azok esetében ez a jövő zenéje.

2018. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem Oneplus 3T van, 2016 végén vettem, most lesz 2 éves, de teljesen jól bírja, olyan mint újkorában.
2018. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nokia 7 Plus-ról mit gondoltok?

2018. júl. 27. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!