Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe esett a telefonom és...

Vízbe esett a telefonom és vibrál a kijelzője?

Figyelt kérdés

Ma vízbe esett a telefonom,kikapcsoltam,rizsbe tettem és ki a napra hogy száradjon.A hangerő azelőtt halk volt,most viszont vagy két órát száradt,bekapcsolat és jó.Viszont a kijelzője bekapcsolásnál felvillan egy kis zöld a telefon kijelzőjének felső részén.Azelőtt pár perccel a vízből való kivétel után az egész képernyő zöld volt.Fog javulni,ha mondjuk holnap kapcsolom be?

Elképzelhető hogy a kijelző belső része elromlott,károsodott?

A sarkára esett még egy kicsit,ott van egy kis horzsolás.De amúgy minden megy rajta már rendesen,csak a kijelzővel van probléma.


2018. júl. 26. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
annak már annyi...soha nem értem, hogy minek kell a víz közelében telefonozni...aztán meg hiába teszed rizsbe, meg szárigatod...ha elkezd oxidálódni 1-2 csatlakozó vagy az alaplap egy része, akkor tökmind1, hogy kiszárítod-e, attól az még zárlatot fog csinálni.
2018. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Hallottam ezekről pozitív tapasztalatokat.Remélem nem lesz igazad.
2018. júl. 26. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:

"Remélem nem lesz igazad."


Mondod ezt hibás megjelenítővel...

2018. júl. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na,a kijelzője már nem vibrál.Bekapcsol rendesen.

De mondjuk még mindig elviszem szervízbe.

2018. júl. 27. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!