Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kártyafüggetlen telen, de nem...

Kártyafüggetlen telen, de nem megy a net. Hogy kell beállitani?

Figyelt kérdés

van egy külföldön vásárolt telefonom. Orange-ban vette. kártyafüggetlen mert használom benne a vodás kártyám. de a menübe Orange Word van, és hát értelemszerüen nem tudok vodas kártyával csatlakozni arra. sima internet nincs benne sehol. hol tudnám beállitani vagy mit kell csinálni hogy tudjak netezni vele?


feltöltőkártyás vagyok, nem előfizetni akarom a netet, csak néha felmenni.


2010. jún. 19. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
beállításoknál internet beállítások?
2010. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de el ne mondd milyen típusú a telefon majd kitaláljuk
2010. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És azt se áruld el melyik szolgáltatónál melyik díjcsomag.
2010. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
irtam hogy vodás, vagyis vodafone. és ott van a végén hogy feltöltőkártyás vagyok. amugy nokia e51 a mobil. beállitásoknal nem találtam semmi erre utalo jelet.
2010. jún. 19. 14:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked kell beállítani a vodás netet- Felhívod őket vagy megkeresed a honlapjukon a beállításokat
2010. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!