Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Arra gyanakszok, hogy páromnak...

Babamona kérdése:

Arra gyanakszok, hogy páromnak van áll Facebookra! Pl; értesítési sávon ott van hogy xy bejelölte, viszont a facebookján nem is ismerősök, nem jelölte meg! Vagy hogy xy üzenetet küldött, de nem is ismerősök?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom megnézni , hogy a telefonjáról ki lépett be Facebookra?

2018. júl. 29. 11:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele.

Nekem van egy tényleg "ál" fiókom, ami úgy jött, hogy egy ismerős megkért hogy segítsek neki, mert nem tud bejelentkezni. Kiderült hogy valamiképpen két fiókot csinált, egy email címre, ne kérdezd, nem tudom hogy. Lényeg az hogy az egyik az amit használt, azon voltak a fotói feltöltve, de sokszor csak a másik jelentkezett be. Ő ezt nem tudta, csak azt, hogy egy üres fiók fogadja. Mindegy, törölni nem lehetett, így az üreset úgy választottam le, hogy megadtam a saját email címem és jelszót váltottam (ugyanis eddig mindkét fiók jelszava azonos volt).

Neki nem kellett, így néha ilyen szerviz célokra használom. Mindenesetre az email címen kívül, semmi nem utal a személyemre, és az email is kanadai ráadásul.

És ez a fiók, időnként jelzi, hogy bejelöltek ismerősnek. Pl. egyszer a barátnőm. Pedig nem, meg is néztük, meg azt se tudja ki az akinek a fiókját használom, hiszen nem a nevemen van, az adatok sem az enyémek.

Szóval ne ugorj egyből a torkának, vannak trükkök a rendszerben.

2018. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Tedd rendbe a kapcsolatod, és fejleszd a magyartudásod!
2018. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem bízol benne, akkor minek vagytok együtt?
2018. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Csak én nem értem, hogy mi a bánatot akar a kérdező?
2018. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A kérdésem az lenne, telefonján meg e tudom nézni hogy milyen Facebookra jelentkeztek be?
2018. júl. 29. 12:26
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

"Arra gyanakszok, hogy páromnak van áll Facebookra!"


Arra gyanakszom, hogy a páromnak van ál-Facebookja. (Kijelentő mondat, tehát pont.)


Még magyarabbul: arra gyanakszom, hogy a párom egy másik Facebook-fiókot is használ, amit nem kötött az orromra. Mert lazán hülyére vesz engem, ámbár nem alaptalanul.

2018. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen, van helyesírási problémák a posztommal, de attól nem kellenne viccet csinalni belőle
2018. júl. 29. 13:23
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

"A kérdésem az lenne, telefonján meg e tudom nézni hogy milyen Facebookra jelentkeztek be?"


Erre írtam az imént, hogy "büdösqurva". Ezt ünnepélyesen visszavonom, nem vagy az. Csak egy kis kutakodó, furkáló spicli.

2018. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"A kérdésem az lenne, telefonján meg e tudom nézni hogy milyen Facebookra jelentkeztek be?"


Párod is szokott turkálni a telefonodon, nálatok ez így megy? Szerinted ez így normális?

2018. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ha a párotokkal és veletek ilyen történne akkor biztos vagyok benne, hogy ti is kiváncsiak lennétek arra ami a hátatok mögött zajlik. El sem tudom képzelni miért vagytok ennyire rossz rosszndulatúak...????
2018. júl. 29. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!