Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s8 csatlakoztatása...

Galaxy s8 csatlakoztatása philips smart tvre hdmi kábel nélkűl?

Figyelt kérdés

Philips 55pfl5xx7


Játékot élőben jelenítenek meg tvn



2018. júl. 29. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Képernyő tükrözés funkció tudja ezt, ha okosTV-d van, vagy TV okosítot használsz.
2018. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2012-ben még annyira nem volt smart ez a tévé.

Okosító kell hozzá.

2018. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Valóban 12es, be diztos hogy ez nem számít okosnak? Ugyan netet sose használtam rajta korabban, de van rajta.

Ha tv okosító kell hozzá, pontosan milyent vegyek? És ha azt veszek, hdmi kábel már nem fog kelleni?

2018. júl. 29. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy MIRACAST is bőven megteszi. Nem nagy összeg.
2018. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben probálgattam még, es a smart view működött, 1x. Utána nem. Egy általam keszízettvidit letudtam jatszani a tvn de utana eltünk az ikon és többször nem sikerült lejátszani. A smart view eszköz keresésekor pedig a tvt egyáltalán nem jelezte ki.
2018. júl. 29. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!