Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonkiraly.hu vélemények?

Telefonkiraly.hu vélemények?

Figyelt kérdés
Nem tudom ,hogy mennyire megbízhatóak, rerndeltem egy telefont tőlük, de csak futárral küldik, nincs személyes átvétel.
2018. júl. 30. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Első ránézésre:

-igénytelen weboldal

   °helytelen mobil specifikációk

   °nevetséges helyesírási hibák (Lila-Lilla)

-1 éves domain: [link]

-12 hónap gyártói garancia minden mobilra, ami biztos hogy fake.

2018. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ne csodálkozz, hogyha tönkremegy a mobilod fél év múlva, és a cég már megszűnt létezni.
2018. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megrendeltem már a telefont,csak attól tartok,ha valami gáz van a telefonnal és esetleg visszaküldöm,hogy nem küldik vissza a pénzt.
2018. júl. 30. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:
14napos elállási jogod van a törvény szerint, ha online vásárolsz. Kötelesek vissza adni az árát, bármilyen indokkal.
2018. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha mégsem, akkor fogyasztóvédelemmel fenyegetni.
2018. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt a rendelés elött lett volna célszerű megkérdezned.
2018. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem, semmiképp ne vásároljatok tőlük! Olyan telefont árulnak, melyeket Magyarországon nem forgalmaznak, így alkatrész sincs és nem is javítható. Ha hibás a készülék csak ígérgetik, hogy futárt küldenek. A számlára egy kényszertörlés alatt lévő Ukrán cég nevét írják feladónak. Az egész egy csalásra épülő cég.
2019. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alterego Butor válasza:
Sziasztok! Velem történt.. Több cégük van, ukrán tulajdonossal. Nekem ez eléggé stróman gyanús. A terméket arról a cégről adják fel, amelyik a legfrissebb alapítású, tehát magával a webshoppal (az abban lévő ÁSZF szerinti céggel) neked nem jön létre az üzlet. Valójában egy még inkább eldobós (nincs lezárt üzleti éve) friss alapítású ukrán tulajdonos hátterű céggel jön létre a csomagküldés, amiről a webshop ászf semmit sem ír, jogilag innentől az egész labilis lábakon áll. A cégtől rendeled, B cég küldi, köztük kapcsolat nincs. A kb. 2 éves, B-nek nincs beadott adóbevallása. Garanciád ugye nem lesz, a számlát céggel nem igazán költségelném el, a cég akitől valójában vetted a következő május körüli adóbevalláskor csődeljárásban fog eltűnni a föld színéről. Nekem megér a garancia egy 200-300eFt-os terméknél plusz 5-10eFt-ot. Megveszem egy olyan cégtől, aki már legalább 3 éve megvan, saját nevében adja fel, és nem ennyire láthatóan stróman tulajdonosú.... :)
2020. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kevinn válasza:
Szia! Azóta hogy használtad a telodat? milyen a telefon? mert én is most rendeltem tőlük egy telefont
2020. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!