Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » P20 Pro vagy S9+? Többi lent.

P20 Pro vagy S9+? Többi lent.

Figyelt kérdés

Melyik telefon jobb a kamera terén?

Samsung tudja 4k 60fps-t stabilozazorral,

p20 pro csak 4k 30fps es stabilizator nelkul.

( video funkcio is fontos a szamomra, nem csak a fenykep)



2018. aug. 4. 10:05
 1/9 anonim válasza:
36%

P20 Pro.

Sötétbe is gyönyörü a képei és a videói is egyaránt.

40megapixel az nagyon megapixel. az aksija is többet bír.

azt 30fps-t nem igazán fogod észre venni.

2018. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Samsungot már nem vennék,mióta volt az az MMS-es hibája, magától küldte el a telefon a teljes galéria tartalmát MMS-ben, ezzel szép számlát generálva a tulajnak. Én inkább megvárnám a mate 20 pro-t, vagy hívják akárhogy , abban már remélem fejlesztenek a videós képességeiben. Ha azonnal kell telefon, akkor iPhone 8,plus,x. Nagyon szép képeket és videókat készítenek, csak zárt. Ott a mikrofon felvétele mono, ezért halkabb a többi gyártónál.
2018. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
S9nek se rossz a kamerája az kb a 2. Helyen végzik.. de kb alig van kulonbseg P20al osszehasonlitva.
2018. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elso kommentelo, a 30 es 60fps kozott nagyon nagy a kulonbseg, es nagyon eszreveheto. 30nal akadozo a kep, de megazokhato, 60nal mar fluid, simabb a kep.

Illetve a 40megapixel... tudtad hogy 10megalixeles kepet csinal a p20 pro? Csak attudsz valtani a fo kamerara ami 40megapixel, de rosszab kepet csinal magaba, mint amikor a 3 kamerat hasznalja es 10mp a kep.

2018. aug. 4. 11:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Masodik kommentelo, mivel feltoto kartyas vagyok, nekem szamlat nemtud csinalni, es ez a hiba javitva lett.
2018. aug. 4. 11:49
 6/9 anonim válasza:

Nekem is ez volt a nagy kérdés, de most fogom megvenni az s9+-t.

Kamera terén van különbség. Bármennyire mondják mióta kiadták a huawei p20 prot amely a "legjobb" kamerával rendelkezik, elég sok oldalon írják, hogy nem igaz. Most jelenleg az s9+ a legjobb mobil a világon, pro csak a 2.vagy 3.helyet érte el. Azt mondod neked fontosak a jó videók... nos, ha az annyira fontos akkor a p20 pro kilőve... nincs benne képstabilizáor ami miatt kisebb séta közben is mozog összevissza. De ha megnézed pl youtube-on az s9+ meg futás közben sem mozog (én is tapasztaltam az üzletben) gyorsabb séta közben sem. P20 pro kameráján az a sok autómata kütyü ha bevan kapcsolva, elég sz*r képeket csinál, lehet hogy kontrasztosabb a kép mint az s9+-on, meg természetesebb, de jóval sötétebb és ezáltal fölösleges az éles kép, ha alig látod amit fotózol :) nem akarom dicsérni egyik telefont se, mert egyik se teljesen olyan mint ahogy mondják, de szerintem jobban jársz egy s9+-szal, persze itt számítanod kell kímélve is csak 5 órás kijelző időre. Nézz szét a neten neked melyik éri meg jobban és döntsd el. Én a kamera miatt és a bluetooth 5.0 miatt, nem utolsó sorban a DeX miatt váltok s9+-ra.

2018. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyit vegyetek figyelembe, hogy az S9/+ csak 5 percig tud 4k/60fps-t felvenni, mert le van limitálva.
2018. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
P20 pro ra esett a valasztasom. Sajnos a samsung 2x is befagyott 5perc alatt az uzletbe.. a stabilizalast pedig egy gimbal segitsegevel fogom megoldani.
2018. aug. 5. 07:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Használd egészséggel
2018. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!