Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem fogy a mobilnetem?

Miért nem fogy a mobilnetem?

Figyelt kérdés

A feltöltőkártyás telefonomhoz rendeltem havonta meghatározott mennyiségű mobilinternetet...30 napig áll rendelkezésre ez az egyenleg, ha ez idő alatt elfogy, akkor nem tudok tovább netezni. Az időszakos díjat 30 naponta vonják le.

Egy ideje viszont megfigyeltem, hogy hiába internetezek, se a pénz nem fogy a telefonról, se a rendelkezésre álló adatmennyiség nem csökken. Ez mitől lehet?


2018. aug. 4. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy mindig otthon vagy, amikor netezel, vagy más olyan helyen, ahol ismeri a wifit a telód, ezért azt használja.
2018. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A munkahelyen nincs wifi, mobilnetet használok.
2018. aug. 4. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor valószínűleg olyan kicsi az adatforgalmad, hogy ez van: ha sokgigás előfizetésből csak pár megát használsz el, akkor nem nagyon tudja megjeleníteni, mert olyan sok tizedesjegyre nem írja ki, hogy mennyi adatod fogyott.
2018. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A telefonom is méri az adatforgalmat, aztán erre az időszakra dupla annyit jelez, mint amennyi a szolgáltatótól kapott keretem. Viszont ha a szolgáltatót kérdezem le, akkor azt jelzi, hogy semmi nem fogyott.
2018. aug. 4. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, csak én 4 GB-ot vettem.

Nekem lemegy 3.5-re, aztán mutatja másnap hogy 3.9 van.

Ezt már negyedik hónapja csinálja.

Én még nem hívtam őket , de nem is fogom.

2018. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!