Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon miert nincs ojan...

Telefonon miert nincs ojan mikor fel akkarsz tölteni valamit youtubon es nem tudsz valasztani hogy szorakozas vagy jatek vagy animacio stb csak azt lehet hogy emeberek es blogok miert?

Figyelt kérdés
valaki segitsen mert csinalok gameplay videokat es nem tudom beallitani azt hogy jatekok csak azt hogy emberek es blogok!!

2018. aug. 4. 20:58
 1/6 A kérdező kommentje:
hogyan allitsam be??
2018. aug. 4. 20:59
 2/6 anonim válasza:
Teszentszar inkább a helyesírással foglalkozz kérlek.. Hány éves vagy?
2018. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lap topon irtam es ezert!
2018. aug. 4. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja értem, fordítva van feltelepítve a helyesírás ellenőrző ... amit jól írsz azt elrontja.
2018. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Istenem ennyi troll "válaszolót"...

Töltse le a YT Studio nevű alkalmazást Google play-ról (ha androidot használ) és, ott át tudja állítani a kategóriát.

Egyébként nagyritkán én is töltök fel videókat és, azért jól jönne plusz egy feliratkozó...

2018. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szepen!!
2018. aug. 5. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!