Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nincs tèrerője a hìvott...

Ha nincs tèrerője a hìvott telefonnak, akkor a szolgàltatò "a szàm jelenleg bem elèrhető" szöveget mondja be?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, vagy hangpista.
2018. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt
2018. aug. 4. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem speciel csak kiszokott sípolni. Telekomos előfizus vagyok.
2018. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nekem speciel csak kiszokott sípolni."


Speciel a bekapcsolt hangposta éppen így csinál.

Ha meg ki van kapcsolva, akkor hangbemondás.

2018. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5-10 másodpercig próbálkozik, addig csend van és utána jön "a hívott szám jelenleg nem kapcsolható..." szöveg.

Ugyanez a helyzet akkor is, ha váratlanul áll le a telefon (pl. kiveszed akkut)

Ez azért van, mert ilyenkor egy darabig a hálózat még úgy tudja, hogy elérhető a telefon.


Ha normálisan kikapcsolod, akkor lejelentkezik a hálózatról, ilyen esetben azonnal megkapod "a hívott szám jelenleg nem kapcsolható..." szöveget, mert ilyenkor a hálózat tudja, hogy nem elérhető így nem is próbálkozik a kereséssel.

2018. aug. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!