Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefon letöltötte...

Androidos telefon letöltötte a frissítést (fájlt), de hova?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy frissítést (kb. 2 GB), erre kiírja telepítés közben, hogy nincs elég hely a telepítéshez, szabadítsak fel x MB-ot, amit nem tudok, mert nem tudok mit letörölni. Szóval nem telepítettem a frissítést, de most meg nem maradt szabad helyem. Az a kérdésem, hol van ez a fájl a telefonon, és hogyan tudom letörölni! Összekötve a géppel nem tallok ilyen nagy fájlt.

2018. aug. 5. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ilyenkor megszakad a letöltés és törlődik amit eddig letöltött..de ha nem így van akkor keresni kell ROM vagy Download mappát..
2018. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyet nem találok :-(
2018. aug. 6. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
és valami tárhely figyelő mutatja,hogy betelt a tárhelyed?
2018. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ota frissítések a rendszer partícióra kerülnek azért nem látod.

Tuti hogy van valami amit tudsz törölni, csinálj backupot róla és akár úgy. Ezután fejezd be a letöltést és rakd fel a frissítést.

Ha látni akarod mi foglalja a helyet, vannak programok amik megmutatják (sd maid pl.)

2018. aug. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy most is csak kb. 500 MB szabad helyem van. A rendszer a 16GB belső memóráiból 10-et lefoglal, marad alig 6GB az alkalmazásoknak. A rendszerfrissítés 2,9GB méretű. Tehát nem is tudom jelenleg telepíteni. Hova? Ha csak 500MB szabad helyem van.


Ha leszedem az alkalmazásokat és telepítem a frissíytést, akkor megint nem lesz helyem, ahová az alkalmazásokat visszategyem.

A rendszer már letöltötte a frissítést csak még nem telepítette. Tehát kb. 2.9GB szabad helyet tudnék felszabadyítani, ha tudnám, hogy hol van ez a letöltött frissítés. Sehol sem találok OTAt, meg ilyen nagy zip fájlokat!

2018. aug. 10. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!