Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J-5-ön hogyan...

Samsung Galaxy J-5-ön hogyan kell root-olni?

Figyelt kérdés
Bocs ha már a kérdés is szakszerűtlen, nem értek ilyesmihez, csak nekem is pont ugyanaz a problémám, mint ennek a kérdezőnek: https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2018. aug. 6. 11:40
 1/4 Norbi658441 ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem értesz hozzá nem ajánlom rootolni, én igy csesztem el egy telefont és 10e forintomba került.Rosszabbik esetbe kuka.Kérd meg az egyik ismerősödet vagy nézz utánna neten.GYK-n nem fogsz találni megbízható információkat.
2018. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:
100%

Root nélkül is megoldás lehet a gyárilag telepített, de haszontalan appok letiltása.

Azzal elérheted, hogy az új teló memóriaállapotának megfelelő helyet foglalják csak, ne zabálja a helyet a háttérben futásuk meg a frissítéseik.

Persze ésszel, mit tiltasz le.

2018. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat !


Mondjuk, jó nagyot csalódtam most a J-5-ben.

2018. aug. 6. 15:37
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Semmit nem érdemes venni a mai világban 32 GB belső tárhely alatt. 16 is keményen határeset.

RAMban is 2 GB a minimum.

Tény, hogy disznóság ilyen életképtelen hardverű telókat forgalmazni, és megéri gyártani, mert a te példád is mutatja, hogy eladható.

2018. aug. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!