Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha HUAWEI telefont veszek,...

Ha HUAWEI telefont veszek, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Mire számítsak, ha egy HUAWEI (P20 Pro/Mate 10 Pro) telefont megvásárolok?

Milyen jellegzetes problémák jöhetnek közbe? Kezelőfelület megszokható? Tud annyit, mint pl. egy Samsung? Kamera mennyire van ott a szeren?



2018. aug. 6. 15:59
 1/7 anonim válasza:
60%
Arra számíthatsz,hogy lesz egy Huawei telefonod.
2018. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az okos választ. Tapasztalatokat várnék… :)
2018. aug. 6. 16:01
 3/7 anonim válasza:
84%

Nekem Huawei p8 telóm van,én imádom

Semmi probléma nincs vele,pedig nem egy éves teló már és nagyon sokat nyomom is.

Kamera nagyon szép képet csinál,nagyon erős.

Alapjáraton szerintem a Huawei egy megbízható telefon.

Sok ismerősömnek van,ők is elegédettek.

Én biztos megvenném!

2018. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Mate 10 pro-m van, lassan 1 éve. Ismerőseimnek vagy Mate 9, vagy Y kategóriás telefonja. Meglepett a Huawei stabilitása, mert az egyik legjobb ha nem a legjobb. Korábbi samsungosként sajnos volt részem lassulásban, újraindulásban (s7 edge, S8) , ennél semmi hasonló. Kamerája az árkategóriájához képest az egyik legjobb, sztereó hangzása minőségi, akkuja páratlan. Videózásnál kevésnek érzem a kizárólag 1080p-s stabilizálást. Garanciája 2 év alapból gyárilag, nem kell regisztrálni és szervizfutárt küldenek ha gáz van. Egyébként a Mate 10 Pro-nak nincs széria hibája. A telefonhoz kapsz egy ajándék fóliát felhelyezve, ami nekem kb eddig bírta, plusz egy minőségi szilikon tokot. Ami hiányosság, hogy nincs Bluetooth 5.0, és 4k videó eeetén stabilizálás.
2018. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
64%
Nekem is Huawei P8-as telefonom van, most lett 2 éves és befagy, lassul, kidob néhány alkalmazásból. 1 óra alatt semmi használattal merül 2-3%-ot, de ha a wifi vagy mobilnet be van kapcsolva és még meg se nyitok semmit, akkor 15-20%-ot is képes merülni ugyanennyi idő alatt. Ja és ugye akkor még nem is nyitottam meg semmit. Jónak jó teló viszonylag, szép képeket csinál
2018. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyilván a P8 egy másik kategória, de köszönöm szépen a választ. :)
2018. aug. 10. 15:02
 7/7 anonim ***** válasza:
28%

VEGYÉ ÁJFONT AZ JOBB :DD

Nekem tetszik a Huawei, egész jó szerintem. Szeretem.


A tanulás nagyon fontos... ..DE ASZ HOTY BÉJEMFÉNK LETYEN,MÉKFONTOSABB

2018. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!