Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon függetlenítés hogyan?

Telefon függetlenítés hogyan?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy elvileg már ingyenes a fügétlenítés.

De mi módon történik ez?

Vennék egy telefont ami most Vodafone-os. és nekem az kell hogy tudja kezelni a t-mobilos kártyát.

Elvileg a t-mobilnak van lehetőség otthon megcsinálni, de a Vodafone weboldalán ilyet nem találok.

Be kell vinnem esetleg egy vodás üzletbe, ha igen mi jogosít arra hagy ezt ingyen megcsinálják, vagy honnan tudom hogy mindenhol meg csinálják e?



2018. aug. 6. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Asszem csak akkor lehet ha lejár az előfizetésed.
2018. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És ha lejárt, azt én tudom, hogy bemegyek az első tulaj papírjaival, vagy az már necces? (garipapír stb.)


Vagy ha van rajta hűség milyen más módok vannak, és mennyiért?

2018. aug. 6. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Addig ne vedd meg amig a gazdája nem függetleniti.

Ez a legegyszerűbb megoldás.

2018. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igaz, akkor ez lebeszélem még vele.


Még annyi itt olvasom. [link]


Nem tudom hogy ez most csak iphonra vonatkozik vagy másrta is.


"(például listaáron, vagy mástól – akár adásvételi szerződéssel is – vásárolt készülék) 10 000 Ft-os díja van."


Szóval ha még a tulaj akarná függetleníteni. 10k ha listaáron vette meg? Ugyebár hogyha egyből kifizette a telefon árát.

2018. aug. 6. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:

a listaár és a szolgáltatótól egy összegben kifizetett ár NEM ugyanaz


Listaár az, amit előfizetés, sim kártya és minden egyéb nélkül, kizárólag készülék várárlásakor fizetsz


Ha egy szolgáltatótól akár feltöltőkártyás csomagban hűségidő nélkül vette, az már NEM listaárnak számít


Harmadik fél pedig ugye az, ha nem az adott szolgáltatótól származik a készülék


Ha a készülék teljesen ki van fizetve, és nincs rajta hűségnyilatkozat, akkor az eredeti tulajdonos részére a szolgáltató (jelen esetben Vodafon) ingyen függetleníti

2018. aug. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. aug. 7. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!