Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenornál vagyunk előfizetve,...

Telenornál vagyunk előfizetve, azt írja lefogyott a mobilnetem mégis van. Ez ilyenkor fizetőssé válik?

Figyelt kérdés
Nekünk amikor megvettük a telefont azt mondták,hogyha lefogy a mobilnet akkor nem tudok tovább netezni. Én mégis tudok,ezért is gondoltam arra,hogy ez a számlámra megy,így nem mertem használni túl sokáig.
2018. aug. 8. 07:28
 1/1 anonim ***** válasza:

2 okból lehet


1. rosszat mondtak, és igazából 32kbit/sec sebességgel megy tovább


2. traffic control nem real time kapja az adatokat így elfogyás után pár órát még megy a neted



az fix hogy nem fizetős, ezeket a túlszámlázós netopciókat kivezették már vagy 10 éve, talán szabályozva is van, hogy ilyen nem lehet

2018. aug. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!