Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a homtom...

Mi a véleményetek a homtom márkájú telefonokról?

Figyelt kérdés
régebben vettem 1 telefont a tescoban (nem homtom) és mos le kell vásárolnom mert elromlott...a múlt héten voltam ott es kemény 3 féle volt és a homtom szimpatikusnak tűnik(a pontos márkét nemotm).nektek mi a véleményetek/tapasztalatotok?
2018. aug. 8. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Eléggé noname márkának tűnik.

Én inkább Meizu/Xiaomi közül választanék.

2018. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb elég ócska és a fórumokon többször olvasható problémák alapján gyárilag vakond van benne. A drágábbakat nem tudom :)


"a pontos márkét nemotm"

Hát tudjad és akkor utána olvashatsz.

2018. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyit se érnek, hogy rájuk keressek, kuka noname szutyok.

Xiaomi/Huawei ha olcsón akarsz viszonylag normálisat, de itt is meg kell válogatni, milyenek.

2018. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy tokot nem fogsz tudni rá venni...egy rakat retek az ilyen,szerintem abból a pénzből vegyél inkább sört...,a teszkós telefonokat kerüld,egyszer árultak rendes telefont,de azt beszüntették,mert nem volt nekik elég gazdaságos gondolom...
2018. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xyasdd válasza:
62%
Nagyon jo telefon a hotom, régóta használom, amennyibe került arrol meg ne is beszéljünk... Tokot hogyne tudnál venni hozzá? én is rendeltem már 2 öt... Ezek a samsungok meg a többi is ugyanazt tudják ugyanannyira megbizhatóak csak épp dupla vagy tripla áron kapod meg.
2019. jan. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!