Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S8+ kijelzőjét...

Samsung Galaxy S8+ kijelzőjét lehet alkoholos kendővel tisztítani?

Figyelt kérdés
Fújtam a hajam hajlakkal és egy kis hajlakk rászállt a telefonom kijelzőjére és ilyen apró pöttyök vannak rajta. Alkoholos kendővel letisztíthatom? Nem lesz baja?

2018. aug. 10. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Sörössel töröld át , szép fényes lesz.
2018. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én papirtőrlővel szoktam kis clinnel
2018. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tiszta alkoholt használj, attól nem lehet baja. Valamilyen puha, papírkendőt használj. Én gyakran háztartási nedves kedővel is törölgetem, nem lesz baja.
2018. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

A hajlakkok oldószere alkohol.

Az a telefon üvegét nem marja természetesen. Viszont az S8 üvegén van egy vékony, karcolódást csökkentő és az ujj megtapadását megakadályozó, csúszós vízlepergető bevonat, aminek az összetételét nem ismerem. Esetleg a tömény alkohol ezt kikezdheti.

Óvatos próba az üveg egyik sarkán. Ha nincs gond, akkor nincs gond.

2018. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!