Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Jet Black iPhone 7-et...

Ha Jet Black iPhone 7-et veszek akkor aláírom azt is, hogy egy év múlva nagyon karcos lesz a készülékem?

Figyelt kérdés

Ez a szín tetszik a legjobban az iPhone 7 színpalettájáról, de nagyon sokat hallani, szabályosan hírhedt arról, hogy iszonyúan karcolódik.

Köztudottan én rettentően vigyázok mindenemre, és egyszerűen nem bírom elviselni ha akármilyen tulajdonomnak valamilyen baja esik.

Ez a karcolódás téma pedig pont ez a kategória nálam.

Tokkal nem szeretném használni, anélkül viszont bárhogy vigyázok rá akkor egy év múlva már nagyon csúnya lesz?



2018. aug. 12. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
2018. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vegyél skint, én is azzal használom
2018. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az micsoda, ha szabad megkérdeznem?

Rákerestem, de nem találtam semmit.

2018. aug. 12. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:

ilyen

[link]

2018. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát... Köszi, de ez borzalmas. Még egy szilikon tok is jobb szerintem.
2018. aug. 13. 15:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nem sokat ér.
2018. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, így mattot veszek végül vagy goldot. Még elválik.
2018. aug. 13. 15:58
 8/8 anonim ***** válasza:

hát na igen, ha körberagasztod ilyen mintás fóliával, akkor tökmind1, h jet black vagy más, mert úgyse látszik, és igen, inkább vegyél mattot...a szilikon tok alá is bemegy a por, és még intenzívebben karcolja, mintha nem lenne rajta semmi.

persze, ha nincs rajta semmi, akkor minden karcolja, a zsebed is és minden amivel érintkezik.

2018. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!