Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Spica-ra...

Samsung Galaxy Spica-ra honnan tudok letölteni HTC Sense-t, SPB Mobile Shell-t, Android újabb verzióját? és hasonló dolgokat? És utáa hogy lehet vissaállítani az eredetit?

Figyelt kérdés
ÉS igaz az hogy nem lehet "blútússzon" fájlokat átküldeni csak egy klön programmal? És ha igaz akkor honnan tölthetem le azt a programot?
2010. jún. 20. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


ezen mindent megtalálsz,a 2.1 es android verzió már támogatja a brútuszt:)de ha 1.5-ről 2.1 re frissitesz akkor tuti nem akarod majd visszaállitani.Amugy a samu szervizben ingyen megcsinálják ha megvan a gari leveled.

2010. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogy tudom majd visszaállítani(ha mégis akarom)?
2010. jún. 20. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:

1.vok sztem nem fogod akarni mert akkora a különbség mintha a trabiból átülnél egy mercibe:)minden hibát kijavítottak.Sokat szidtam az 1.5 ös verziót sok minden nem tetszett benne.Amugy a szerviz tuti megoldja a visszafrissitést is.vagy a Pc studioval lehet meg tudod csinálni.Pár jótanács ha nincs mobilneted:wifi kapcsolattal szedd le a Marketről az APNDROID nevü progit ami nem engedi felmenni a tellát "csak ugy" a netre.


Rákerestem azokra amiket keresel de nem találtam a marketen.:(

2010. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!