Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Help srácok. Hogyan lehetséges?

Help srácok. Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy új telefonom valami Nokia lumia .. Windows 10 az op.rendszer. Instagramot nem tudom letölteni rá. Nem is találja meg a storeba. Csak valami Beta verziót.. Segitsetek kerlek hogy van ez.

2018. aug. 15. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem létezik rá, csak helyettesítő alkalmazások.
2018. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan add el azt a telefont, mert egy olyan rendszer fut rajta, amit már nem is fejlesztenek.
2018. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen az óta mar én is megtudtam hogy egy okádék :/ ideiglenesen van ez mert a rendes telefonom elromlott. Igyekszem le cserélni .. Koszi a válaszokat
2018. aug. 16. 04:26
 4/5 anonim ***** válasza:

OK, akkor no problem.

Egyébként király telefonok (voltak) ezek, csak a rendszer szépen lassan meghalt alattuk..

2018. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Windows phone-ok kegyetlen jók lettek volna ha nem lettek volna (szó ismétlés) telibe szrva. Nekem nagyon be jött csak ugye nem fejlesztik már régóta.
2018. szept. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!