Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért angolul mondja ki a...

Miért angolul mondja ki a hívó felek nevét az iPhoneom?

Figyelt kérdés

Valaki HELP! Nekem be van állítva a “hívások bejelentése” üzemmód, és angolul mondja ki a hívó felek nevét. Már mindent csináltam, mindent kipróbáltam, de semmi és már iszonyúan idegesít mert eddig mindig magyarul mondta be olyan “google fordító beütéssel” Valaki valami tipp esetleg? Veletek történt már hasonló?

16L/iSE



#magyar #angol #Iphone SE #hívás bemondás
2018. aug. 15. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
No, ezért döntöttem én úgy, hogy a következő telefonom nem iphone lesz. Már a régi Nokia 5880 nal is magyarul tudtam tárgyalni...kb. 10 éve.
2018. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsold ki, ez a funkció a Siri-hez kötött, az meg nem ért magyarul. Kicsit sem. És egy darabig szerintem nem is fog.


A másik lehetőség, hogy úgy írd be a neveket, hogy angolul fonetikusan kiejtve az magyarul hangozzon. De ez nagy meló, és furcsa névjegyzéked lesz. :-) "Kovács Ferenc = kovarch ference". Ellenben persze roppant szórakoztató :-D moshowgape... jajj...

2018. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

20:07

Köszönöm a válaszod, így fogok tenni!

2018. aug. 15. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!