Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lenne a problémám hogy, az...

Az lenne a problémám hogy, az egyik telefonomban fenvagyok egy wifi hálozaton, de már nem emlékszem a jelszóra és nem tudok belépni a másik telefonommal, mitncsináljak?

Figyelt kérdés
Androidos mind a kettö telefon és az adatok mentése opciónis kinvolt jelőlve,hogyan szerezhetném meg a jelszót?

2018. aug. 16. 17:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaa és nem szeretném root-olni a telefonomat.
2018. aug. 16. 17:20
 2/4 ThodEE GoD ***** válasza:
Nekem a redmi note 3 pro ha bele megyek a wifihez az opciókba amihez épp csatlakozva vagyok akkor fel ajánlja hogy megossza másik készülékkel a jelszót, QR kóddal tovább adja, eddig mikor kellett jól működött :)
2018. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)Ami be tudja olvasnia a qr kódot,azt le lehet tölteni? Mert a másik telom réginés nencs benne ilyen funkcio.
2018. aug. 16. 20:58
 4/4 ThodEE GoD ***** válasza:
Lehet letölteni olyan programot ami olvassa, de abban nem vagyok biztos hogy úgy is tudja értelmezni, még nem próbáltam.
2018. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!