Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyorsan merül a telefonom,...

Gyorsan merül a telefonom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy a3, már 2 éve megvan, júliusban 9 napra kikapcsoltam úgy hogy fel volt töltve 77%-ra, majd 9 nap után miután bekapcsoltam ugyanúgy volt, de nagyon gyorsan kezdett merülni úgy hogy energia takarékos módban van és azóta ilyen. Próbáltam tovább tölteni, de nem segített. Mit csináljak, vegyek bele új akksit?

2018. aug. 16. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne van a válasz.
2018. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is. Bosszankodjunk egy kicsit, aztán vegyünk új aksit, vagy másik telefont.
2018. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a 2016-os a3 telefonom van ugyanezzel a gonddal küzdtem vettem egy akksit lemelegítettem a hátlapot,beraktam az akksit azóta is hibátlan,szerintem tedd te is ezt...
2018. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó: nekem is 2016-os, azt csinálom én is akkor, remélem nekem is megoldódik köszi
2018. aug. 17. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még a Custom ROM-ot javaslom neked, pl. nekem a Wycked OS anyám telefonján másfélszeresére növelte az üzemidőt.
2018. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!