Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonra letöltött...

Mobiltelefonra letöltött applikáció, (telefonszámmal való regisztrációja során) milyen esetekben terheli meg a telefonszámlát?

Figyelt kérdés
Minden esetben jelzi, hogy mikor és milyen összeget emel le? Vagy esetleg tudtom nélkül is előfordulhat? Komoly válaszokat kérek.
2018. aug. 19. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Már hogy a viharba ne fordulhatna elő? Ha nem vigyázol, az összes környezetedben élő ember számláját terhelni fogja!
2018. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden esetben, amikor fellép a netre. De fizetni csak a végén kell.
2018. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írd le inkább, milyen appot akarsz használni. Konkrétumok nélkül a pontos válasz: attól függ. Ez egy komoly válasz volt.
2018. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3as: nagy általánosságban kérdezem, hogy esetleg megtörténhet e az, hogy majd csak a kövi telefonszámlával derül ki a "turpisság". Nem egy embertől hallottam már
2018. aug. 19. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:

"nagy általánosságban kérdezem"


Inkább ne.


"Nem egy embertől hallottam már"


Rengetegen hisznek a lapos Föld baromságnak, rengetegen tagadják a gravitációt, egyenesen a holdat magát, mégis ostoba mind. Ennek fejében az összes fenti válasz teljesen helytálló és komoly.

2018. aug. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" Nem egy embertől hallottam már"

Azok szinte biztos, hogy emelt fogadott díjas sms-t szoptak be, de talán el se tudták mondani, mi a bajuk (mert jellemzően a gondolkodásra kevésbé kapható egyéneket lehet ebbe behúzni). Viszont a Google Play vásárlás megbízható és követhető.

2018. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, értem mit mondtok. Csak arra voltam kíváncsi megtörténhet e, hogy esetleg megterheli a számlámat a telefonszámomon keresztül :)
2018. aug. 22. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!