Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az olcsóbb Xiaomi-kat is...

Az olcsóbb Xiaomi-kat is érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Akinek már van, meg van vele elégedve? (50 ezer Ft körüli árban)
2018. aug. 20. 19:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Azokat éri meg a legjobban.
2018. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%

Biztosan lepontoznak, mert mindenki nagy Xiaomi fan, mindenki csak ajánlgatja, jól meg is vette párom is egy hónapja... Ekkora egy f@s telefont.. Nagyon megbánta. Én is le akartam cserélni a telefonon egy Xiaomi-ra de ezek után messzire elkerülöm. Kinéztem helyette egy Meizut, de boltban megnézve arról is letettem, valahogy olyan bóvli hatású volt kézbe véve.


Persze lehet, hogy csak mi fogtunk ki egy rossz darabot, mert ennyi ember biztos nem téved.. De ezek után én már biztos nem adok neki még egy esélyt.

2018. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

2.hozzászóló: Mi a baj vele, megírnád?

2018. aug. 20. 19:35
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem megéri.
2018. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

#2


A második Meizu-mat nyúzom és volt Xiaomi-m is. Lehet, hogy a Xiaomiból én is hibásat fogtam ki, mert iszonyat sok baj volt vele, egyedül üzemidőben volt jó. Ettől függetlenül nem írom le a Xiaomi-t, biztos jó, ha ennyien dícsérik. Ezzel szemben a Meizu telefonjaimmal semmi bajom nem volt és (lekopogom!), nincs is, a mostanival talán annyi, hogy üzemidőben gyenge. Lefagyás, akadás, lassulás egyáltalán nem jellemző. Igaz, kissé fapados rendszere van, kevesebb beállítási lehetőséggel, mint a Xiaominál, de az a rendszer stabil (legalábbis nekem eddig az volt). Remélem, ez így is marad :)

2018. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#2 voltam. A hibák: leginkább a mikrofonnal van gond, nagyon sokszor szinte érthetetlen a beszélgetés, többször a hálózattal is gond van, megszakad a beszélgetés, azt jelzi a telefon, hogy nem elérhető ( pedig nincs gond a térerővel) alkalmazások se hasítanak.


Vissza vittük volna, mert szerintem a mikrofon gyári hibás lehet, de párom szombaton vette és másnap már ment külfölre.. Lehet azt majd szervízben megoldják, de most elég kellemetlen, hogy van hogy alig hallom mit mond :/

2018. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha a használt telefontól nem irtózol akkor bármennyire is furán hangzik van jobb vétel.
2018. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. aug. 20. 22:12
 9/16 anonim ***** válasza:

Hamár kb 50 ezerért szeretnél venni Xiaomit akkor a Redmi Note 5 szerintem a legjobb választás.


(55 ezertől kezdődik az ára, de szerintem ár-érték arányban a legjobb telefonok egyike)

2018. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnézem!
2018. aug. 21. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!